Noclegi Ustrzyki Dolne – Willa Stasia

Ferie zimowe 2022 w Bieszczadach. Co robić i gdzie znaleźć najlepszy nocleg?

bieszczady zimą 2022

Ferie zimowe 2022 w Bieszczadach. Co robić i gdzie znaleźć najlepszy nocleg?

Szukasz interesującego miejsca na wyjazd w czasie ferii zimowych? Uwielbiasz widok ośnieżonych stoków i uginających się pod ciężarem śniegu drzew? Pomyśl o Bieszczadach zimą! Ferie zimowe nie będą tutaj nudne.

Jedź w Bieszczady nie tylko latem!

Zbliżające się ferie zimowe 2022 będą w Bieszczadach wyjątkowe. Nie ważne, jaką aktywność wybierzesz. Może to być szusowanie po stokach, zdobywanie szczytów w rakietach lub przemierzanie bieszczadzkich terenów na skuterze. Doskonałą formą aktywności jest narciarstwo biegowe. W okolicy Willi Stasia jest wiele szlaków na narty biegowe.

Zobacz także: Szlaki w Bieszczadach na 2021 rok: trasy dla początkujących i zaawansowanych turystów

Na ferie zimowe Bieszczady są świetnym miejscem na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jest także opcja bardziej spokojna jak basen, relaks w spa i wspólne wieczorne oglądanie filmu. Przy sprzyjającej aurze można uczestniczyć w ognisku z pochodniami i degustacją lokalną żywnością.

Gdzie zatrzymać się zimą w Bieszczadach?

Wśród wielu obiektów noclegowych i hotelowych na obszarze Bieszczad, godnym uwagi miejscem jest Willa Stasia, malowniczo położona na terenie Ustrzyk. Gdy pojawi Ci się myśl ferie zimowe w górach, to śmiało możesz realizować ten cel właśnie w Willi Stasia.

W komfortowych apartamentach możesz beztrosko odpoczywać po intensywnym dniu na powietrzu. Drewniany wystrój i styl całej chaty, skutecznie ukoi twoje nerwy i pozwoli nabrać dystansu do obecnych problemów. Należy także wspomnieć o jedzeniu, które jest po prostu znakomite. Przygotowywane jest przez właścicieli willi, według ich starannych receptur.

Co można zobaczyć w najbliższej okolicy?

Wśród wielu kwater i pensjonatów w okolicy i w samych Ustrzykach godnym uwagi miejscem jest bez wątpienia Willa Stasia. Gdy myślisz sylwester Bieszczady, oferta willi nie zawiedzie Cię. Pomyśl, jak cudownie jest przywitać nowy rok w drewnianej chacie, przy kominku, delektując się swojskimi wyrobami i potrawami przygotowywanymi przez właścicieli. Infrastruktura willi oraz jej ergonomicznie rozmieszczone pokoje wraz z wyposażeniem pozawalają na wypoczynek zarówno rodzin z dziećmi, jak i par.

Sprawdź również: Święta i Sylwester w Bieszczadach 2021. Czy warto powitać Nowy Rok w górach?

Miejscowość Ustrzyki Dolne jest doskonałą bazą wypadową do innych okolicznych atrakcji. Zawdzięcza to swojemu atrakcyjnemu położeniu. Niedaleko od Ustrzyk znaleźć możemy Zalew Soliński, wszystkie połoniny, na czele z Wetlińską oraz przejście graniczne w Krościenku. Bliskość Ukrainy umożliwia zorganizowanie jednodniowych wycieczek.

W samej miejscowości znaleźć możemy kilka urokliwych knajpek, restauracji i pizzerii. Ustrzyki znane są także z dużej ilości wydarzeń kulturalnych, które odbywają się tutaj przez cały rok.

Nie czekaj: Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady – czas na relaks